Eltern mit Kinder freuen sich

pomoc w nauce, edukacja, terapia pedagogiczna, terapia logopedyczna, terapia psychologiczna

Uwaga! Konkurs!

Po roku pełnym edukacyjnych wyzwań
i wielu wrażeń mają Państwo na pewno wiele refleksji związanych ze swoimi dziećmi, opieką nad nimi i ich procesem kształcenia. W związku z tym serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest roczna darmowa terapia pedagogiczna i do podzielenia się z nami tymi przemyśleniami.

Głównym jego celem jest zebranie informacji o rodzaju i skali problemów, jakich doświadczają rodzice dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Dzięki temu być może uda nam się w przyszłości wdrożyć jakiś system wsparcia dla Państwa.

Pisząc o dzieciach z SPE mamy na myśli wszystkie dzieci, które powinny być objęte w przedszkolu lub szkole pomocą psychologiczno-pedagogiczną. Są więc to zarówno dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego, jak również opiniami o potrzebie objęcia pomocą p-p z różnych przyczyn, np. ze względu na ryzyko wystąpienia lub występowanie specyficznych trudności w uczeniu się, przewlekłe choroby, które wymagają zindywidualizowanego trybu nauczania i/lub dostosowania wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb ucznia, ale też ze względu na szczególne uzdolnienia dzieci, ich ponadprzeciętny lub wysoki poziom inteligencji.

Co należy zrobić?

Wystarczy, że podzielą się Państwo z nami swoimi doświadczeniami w formie pisemnej, opiszą problemy, na jakie napotykają w życiu codziennym, ale też w związku z funkcjonowaniem dziecka w szkole/przedszkolu. Prace powinny zawierać się w 2-4 stronach A4. Preferujemy formę wydruku komputerowego lub pliku wysłanego na nasz adres e-mail: kontakt@poradnia-lomza.pl. Akceptowalną też jednak formą są prace pisane ręcznie, jeśli tylko będą napisane czytelnie.

Podpisane prace należy składać w poradni (kontakt) bądź za pośrednictwem e-maila do dnia 15.07.2018r. Prace przesłane pocztą elektroniczną mogą Państwo podpisać do 31.07.2018r.  Do końca sierpnia postaramy się rozstrzygnąć konkurs.

Zapewniamy anonimowość! Nikt z Państwa znajomych, ani z placówki do której uczęszcza dziecko, nie dowie się o treści pracy.

Do wygrania jest darmowa terapia pedagogiczna:

  • za 1 m-ce – roczna,
  • za 2 m-ce – półroczna,
  • za 3 m-ce – 3 miesięczna.

Zapraszamy do udziału!

Zespół Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Pro Edu w Łomży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *