Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Pro Edu w Łomży jest prowadzona przez Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rynku Pracy.

Naszą misją jest wspieranie intelektualnego, emocjonalnego, społecznego i fizycznego rozwoju dzieci i młodzieży w sposób maksymalnie zindywidualizowany.

Mieścimy się w budynku na ul. Wojska Polskiego 113, na parterze, nasza infrastruktura przystosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wejście do Poradni znajduje się od strony ulicy.

Poradnia od 1.02.2016r. zarejestrowana jest w ewidencji niepublicznych placówek oświatowych prowadzonej przez Miasto Łomża. Statut Poradni dostępny jest do pobrania na stronie internetowej oraz udostępniany na życzenie klientów w sekretariacie placówki.

Z myślą o potrzebach dzieci uruchomiliśmy gabinety specjalistów, w których przyjmują pedagodzy, logopeda i psycholog. Prowadzimy również diagnozę oraz terapię integracji sensorycznej. Na wizytę w poradni umówić się można telefonicznie (tel. 792 193 234) lub osobiście, od poniedziałku do piątku w godzinach podanych w zakładce kontakt.

Poradnia dysponuje nowoczesnym sprzętem oraz pomocami dydaktycznymi. Do Państwa dyspozycji oddajemy również poczekalnię, w której mogą Państwo zaczekać na wizytę lub dziecko, które odbywa terapię na sali gimnastycznej. Dzieci w poczekalni mogą skorzystać nie tylko z naszych zabawek i pomocy edukacyjnych, ale także porysować kredą na specjalnie przygotowanej do tego ścianie, co zazwyczaj sprawia im wielką frajdę.

Wszystko to, aby umilić Państwu oraz dzieciom korzystanie z naszych usług.

Serdecznie zapraszamy!